Tatu

21. února 2008 v 17:29 | Stařičná |  Skupiny
Datum založení: 1999 Členové: Julia Olegovna Volkova (zpěvačka)
Elena Sergejevna Katina (zpěvačka
Elektronické taneční pop ruská dvojice Tatu se postupně dostaol do hudebních Top 10 po celé Evropě. Pilotní singl 'All The Things She Said' z debutového alba '200 Km/Hr in the Wrong Lane" se dostal i na vrchol britského singlového žebříčku. V roce 2005 se vrací s hutem "All About Us".

JAK VLASTNĚ SKUPINA VZNIKLA :

Ruskou skupinu TATY dal dohromady v roce 2000 textař a scenárista Ivan Shapovalov, který je nyní producentem skupiny.

DUET TATY-nejvýznamnější a nejnadějnější projekt v Ruské pop-music

1999 - Začal casting

Září 2000 - První píseň skupiny TATY "Ja sošla s uma" se objevuje v rádiích po celém Rusku. Píseň byla #1 v hitparádach na stanicích "Russian radio", "Dynamite", "Hit-FM", "Europe+" během pár měsíců.Celkově píseň "Ja sošla s uma" byla v éteru více než 10 000x na regionálních i státních rádiových stanicích, ale toto číslo stále stoupá, protože "Ja sošla s uma" je stále jednou z nejpopulárnějších písní na ruských rádiích.

Říjen 2000 - Video duetu TATY se objevuje na Ruské MTV. Po týdnu se stává #1 ve státní "The very best 20" a v žebříčku "Russian 10" na Ruské MTV. Video bylo v "A" kategorii (35 zahrání za týden) měsíc a půl, v "B" kategorii (24 zahrání za týden) další 3 měsíce, stále bylo #1 v žebříčcích během tohoto období. Klip byl také promítán na státní hudebním kanálu MUZ-TV v "B" kategorii (20 zahrání za týden) po 3 měsíce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama